Mini futbalový turnaj 16.8.2014

Milí priatelia!
 

Tak ako všetci viete, 16. augusta 2014 sa uskutočnil mini futbalový turnaj na MVE Sulín. Chcel by som Vás ešte raz v krátkosti informovať a poďakovať.
Poďakovať hlavne PÁNU BOHU za počasie a deň, ktorý nám dal, lebo dva dni predtým stále pršalo a aj v sobotu ráno, keď som vstal okolo 7. hod. dosť pršalo, ale potom sa ukázalo slniečko a bol to pekný deň.
        Ďalej chcem poďakovať sponzorom, bez ktorých by sa tento turnaj asi neuskutočnil, a to konkrétne spoločnosti RIMY s.r.o MVE, ktorí nám umožnili a poskytli priestor na turnaj, ďalej Obci Sulín, RD-Sulín a ostatným známym a neznámym sponzorom, poďakovať Sulínskej mládeži za pomoc a usporiadanie turnaja. Nemôžem zabudnúť ani na Sulínske dievčatá a to Majku a Gabiku Vitkové, Viki Maľarčíkovú a mojej mamke Alžbete Kurcinovej za pomoc a samozrejme na kuchárky, ktoré navarili úžasný gulášik: Naďa Hanišáková a Mária Imrichová. Všetkým patrí veľké ĎAKUJEM!
         Chcem  ďalej poďakovať  všetkým zúčastneným mužstvám: Sulínski baníci FC, Sulín - MMMML, SSP - Kvašné  ryby, Malý Sulín, Wolfs, Hraničné, Malý Lipník, Morgoši.
         Chcel by som vyzdvihnúť mená ako: Miroslav Hutník, Matúš Kuča, Ondrej Štefaňák, Martin Matviak, Peter Štefaňák, Lukáš Hutník, Radoslav Hanišák, Štefan Malast, ktorí vyskladali mužstvá aj napriek tomu, že nehrajú pravidelne futbal a ukázali, že kedysi sa tomuto športu venovali a ešte stále je v nich nejaká tá iskra k športu.
A teraz niečo k výsledkom turnaja. Vo finále sa stretli Sulínski baníci FC, ktorí zdolali WOLFS zo Starej Ľubovne 2:0, o tretie miesto zabojovali chlapci z Malého Lipníka a zdolali Sulín - MMMML 2:1.

Celkové poradie: 
1. Sulínski baníci FC

2. WOLFS
3. Malý Lipník
4. Sulín – MMMML
5. Morgoši
6. SSP- Kvašné ryby
7. Malý Sulín
8. Hraničné

       Za najlepšieho hráča turnaja bol vyhlásený Jakub Hanišák z tímu Sulínski baníci FC.
 Tak čo povedať na záver? Ešte raz chcem poďakovať všetkým za pomoc a účasť, za povzbudzovanie svojich favoritov a za to, že sme si vytvorili pekný športový deň, zagratulovať Sulínskym baníkom FC za výborný výkon na turnaji a za to, že ukázali, že vedia hrať pekný futbal ...... Tak sláva víťazom a česť porazeným!

Bc. Martin Kurcin, poslanec OZ

Publikované: 16.8.2014 | Aktualizácia: 1.2.2019 | Zobrazené: 81